Posta İş İlanları Sayfası

| 25 Nisan 2012 Yorum Yok

Posta farkı ile illere özel iş ilanlarınızı verebileceğiniz posta iş ilanları sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamız Adana ili için özel olarak oluşturulmuş olup Adana için iş arayan kişiler ile eleman arayan iş verenlerin ortak buluşma noktası olması bakımından büyük bir ziyaretçi yoğunluğuna sahiptir. Posta gazetesi iş ilanları sayfasındaki İlanlarınız bizimle kısa sürede sonuca erecek aradığınız işi yada elemanı mümkün olan en kısa zamanda bulmanızı sağlayacaktır. Sayfamıza ilanlarınızı iletişim bilgileriniz ile beraber yorum bölümünden ekleyebilirsiniz.
Uzun Yol Şöförü

Adana’dan çevre illere meyve – sebze nakliyatında düzenli olarak çalışabilecek deneyimli uzun yol şöförleri aramaktayız. Ücret dolgun olup kendi kamyonu olan kişiler tercih edilecektir. Başvuruda bulunan adayların uzun yol şöförlüğü için tüm evraklarının tam olması gerekmektedir. Aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
Vasıfsız Eleman

Lise mezunu bekar bayanım. Bilgisayar kullanmayı biliyorum. Kendine güvenen, girişken, güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek biriyim. 23 yaşında ve bekarım. Hiç iş deneyimim bulunmamakla beraber kolay öğrenen bir yapıya sahibim. Çalışabileceğim muhasebe, sekreterlik gibi yetiştirilmek üzere iş arıyorum.

Örnek ilanlarda verildiği üzere hürriyet gazetesinden sonra en çok takip edilen seri ilanları ve iş ilanları sayfası olan posta iş ilanları sizler için aradıklarınızı bulma noktasında en büyük desteklerden birini vermektedir.

Posta İş İlanları Sayfası

10489881_1516906131855932_3286179427498101053_n


Yorum Yapın