Çankırı Kızılırmak,Sakarya Akyazı,Erzurum Yakutiye,Karaman Başyayla,Tunceli Nazımiye SYDV Personel Alım İlanları

| 16 Kasım 2012 Yorum Yok

 

Kızılırmak SYDV 1 (Bir) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alım İlanı Son Başvuru : 27.11.2012
İl ÇANKIRI İlçe KIZILIRMAK Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama - Bilgisayar Proğramları kullanabilmek.(Windows, Microsoft Ofis, Exel,Word, Powerpoint, Access, Internet) – 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Fen Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İletişim veSosyal Hizmetler Bölümlerinin birinden mezun olmak veya dengi okul mezunu olmak. – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Özel Şart olarak :1-4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Fen Edebiyat,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinin birinden mezun olmak veya dengiokul mezunu olmak. 2- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak. 3-İlan tarihinden önce Kızılırmak İlçesinde ikamet ediyor olmak ve işe alındıktan sonra da ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek.(Sınavda başarılı olan adaylar için geçerli) 4-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak.5-Bilgisayar Programları kullanabilmek.(Windows, Mikrosoft Ofis;Exel, Word,PowerPoint, Access, INTERNET)6-İşin niteliği ve Hizmetin gereği erkek(bay)personel alınacaktır.7-Mülakata katılacak adaylara; Genel Yetenek ve Genel Kültürü, öz güveni ve ikna kabiliyeti, bir konuyu ifade yeteneği ve muhakeme gücü,bilimsel ve teknolojik gelişmelere karşı açıklığı gibi hususlarda değerlendirme yapılacaktır.

 

SAKARYA AKYAZI SYDV BÜRO GÖREVLİSİ ALIM İLANI Son Başvuru : 27.11.2012
İl SAKARYA İlçe AKYAZI Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama - 4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ BÖLÜMLERİ, SİYASAL BİLGİLERFAKÜLTESİNDEN MEZUN OLMAK VEYA BU BÖLÜMLERE DENK SAYILAN BÖLÜMLERDEN MEZUN OLMAK. – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLERFAKÜLTESİ BÖLÜMLERİ, SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLMAK VEYA BU BÖLÜMLERE DENK SAYILAN BÖLÜMLERDEN MEZUN OLMAK. SON 6 AYDIR SAKARYA İLİNDE İKAMET ETMEK.
SAKARYA AKYAZI SYDV SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIM İLANI Son Başvuru : 27.11.2012
İl SAKARYA İlçe AKYAZI Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama - 4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ SOSYOLOJİ,PSİKOLOJİ,REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK,HALKLA İLİŞKİLER,İLETİŞİM,SOSYAL HİZMETLER VEYA BU BÖLÜMLERE DENK OLAN BÖLÜMLERDEN MEZUN OLMAK – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ SOSYOLOJİ,PSİKOLOJİ,REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK,HALKLA İLİŞKİLER,İLETİŞİM,SOSYAL HİZMETLER VEYA BU BÖLÜMLERE DENK OLAN BÖLÜMLERDEN MEZUN OLMAK.SON 6 AYDIR SAKARYA İLİNDE İKAMET ETMEK.

 

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alım İlanı Son Başvuru : 22.11.2012
İl ERZURUM İlçe YAKUTİYE Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama - Bilgisayar işletmen sertifikasına sahip olmak – İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Hukuk, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri – B Sınıfı Ehliyet – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2011 veya 2012 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 2- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Hukuk, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri) mezun olmak 3- Erzurum ilinde ikamet ediyor olmak 4- B sınıfı ehliyete sahip olmak 5- Bilgisayar işletmen sertifikasına sahip olmak

 

BÜRO GÖREVLİSİ Son Başvuru : 21.11.2012
İl KARAMAN İlçe BAŞYAYLA Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama - Bilgisayar sertifikası veya bilgisayar dersi aldığına dair transkript belgesine sahip olmak. – 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık, Rehberlik, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak. – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – II- ÖZEL ŞARTLAR: Görevin devamlı yapılmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile ilgili özrü bulunmamak. Bilgisayar sertifikası veya bilgisayar dersi aldığına dair transkript belgesine sahip olmak. İşin Süresi: Belirsiz süreli. (2 ay deneme süreli) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak veya 1 (bir) yıl içinde B sınıfı sürücü belgesi alabilecek durumda olmak. İstenilen iş gücü sayısı: 1 (bir) adet Büro Görevlisi 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Siyasal BilgilerFakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık, Rehberlik, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak. En az 6 (altı) aydır Başyayla ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Başyayla SYD Vakfında en az beş yıl çalışmayı kabul ve taahhüt etmek. İş Tanımında belirtilen nitelikleri taşımak.

 

 

Büro Memuru Son Başvuru : 22.11.2012
İl TUNCELİ İlçe NAZIMİYE Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama - Windows işletim sistemlerini, Microsoft Ofis Programlarının tamamını ve benzeri temel bilgisayar programlarını iyi düzeydekullanabilmek ve iyi bir internet kullanıcısı olmak (Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikası sahibi olmak tercih sebebidir. Ayrıca mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi alan ve bu hususu resmi olarak belgeleyen adaylar Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olarak değerlendirilecektir.), – İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi veya İletişim Fakültesinden mezun olmak (Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ve Halkla İlişkiler – Tunceli ve Nazımiye?de konuşulan mahalli dili anlayabiliyor vekonuşabiliyor olmak tercih sebebidir. – En az (B) sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – ) İlan tarihinden önceki 6 aylık süre içerisinde, Nazımiye ilçesinde ikamet ediyor olmak . İşe alındığı takdirde Nazımiye ilçesinde devamlı ve sürekli olarak ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek, 5) En az (B) sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, 6) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak (Tam teşekküllü bir devlet hastanesinin ya da özel hastanenin sağlık kurulundan alınacak sağlık raporu mülakatı kazanan adaylardan istenecektir.), 7) 16.02.2012 tarih ve 2012/1 karar numaralı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Personelinin Norm Kadro Standartları, İş Tanımları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esasların EK (VIII) Personel İş Tanımlarında belirtilen niteliklere sahip olmak, 8) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, 9) Adayların kendini ifade kabiliyeti, bir konuyu kavrayıp özetleme ve ifade etme yeteneği, muhakeme gücü, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu, özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı, bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı, karşısındaki insanı anlayabilme ve empati kurma becerisi tercih sebebi olacaktır. 10) Tunceli ve Nazımiye?de konuşulan mahalli dili anlayabiliyor ve konuşabiliyor olmak tercih sebebidir. 11) Vakfın işlerini yürütecek düzeyde muhasebe bilgisine sahip olmak tercih sebebidir 12) Bay olmak ( bayan personel alımı yapılmayacaktır.)
10489881_1516906131855932_3286179427498101053_n
Etiketler:, , , , ,


Yorum Yapın